kurumsal

hakkımızda

AVCI Inş. Malz. Ltd. Sti., Farklı alanlara yayılmış inşaat çalışmalarının yanı sıra, ana faaliyet dalı olarak inşaat üzerine yoğunlaşmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar, kaliteli hizmet anlayışını gerçekleştirdiği her projede ön planda tutan AVCI İNŞAAT., deneyimli kadrosu, genç ve dinamik yapısı ile inşaat sektöründeki güvenilirliğini her geçen gün artırmakta ve inşaat projeleri ile Tarsus’un ilklerine imza atmaktadır.

topluluk değerleri

Dürüstlük ve güvenilirlik Konusunda en iyi olabilmek için programlı bir şekilde elinden gelenin en iyisini yapmak. Hoşgörü ve iyi niyet. Hem profesyonel, hem de kişisel olarak kendini geliştiren bireylerden oluşan öğrenen organize olmuş bir kadro. Hem bireysel hem de kurum olarak kalıcı rekabet üstünlüğü. Yasam standardını yükseltmek.

kalite politikamız

Tarsus’ta önemli katkilarda bulunan, topluma ve çevreye karsi sorumluluklarinin bilincinde, sürdürülebilir gelismeyi yasam sekli yapan, teknoloji ve kalite açisindan sektöründe lider bir kurulus olarak hedefimiz müsterilerimize en yüksek faydayi saglayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortagi olarak sunmak ve sürekli müsteri memnuniyetini saglamaktir. Firmamiz insaatlarda sifir hata hedeflemektedir. Müsterilerimizi memnun etme yolunun, onlar için en güvenli yapilari en kaliteli sekilde sunmak oldugunun bilincindeyiz. Verimliligimizi arttirmak, gelecegimizi güven altina almak, tedarikçilerimizle karsilikli isbirligi ve güven içerisinde çalisarak saglanabilir. Bu baglamda amacimiz bütün faaliyet sahalarinda ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir sekilde saglamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yasam sekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile is mükemmelligini gerçeklestirmek hepimizin görevidir. Amacimiz müsterilerimizin beklentilerine bütünüyle cevap verebilmek, firmamizin gelisim gücünü artirabilmektir. Imalatta hedefimiz “Ilk Seferde Dogru Yapmak”tir. Imal etmekte oldugumuz insaatlarda "ikinci" sefer diye bir sey düsünülemeyeceginin bilincindeyiz, o yüzden de zamaninda, eksiksiz ve problemsiz olarak imalati ve teslim edilmesi firmamizin vazgeçilemez bir ilkedir.

© 2017. Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin hiçbir kısmı iznimiz olmaksızın çoğaltılamaz.

design and coding by fuba ımage